کارت ویزیت پیک موتوری لایه باز

کارت ویزیت پیک موتوری لایه باز

در ، ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود کارت ویزیت پیک موتوری psd

دانلود نمونه طرح کارت ویزیت پیک موتوری لایه باز همرا با وکتور آدم و موتور و پیک با کیفیت عالی و قابل سفارشی سازی برای کسب و کار خود میباشد .

در طراحی کارت ویزیت پیک موتوری لایه باز از مد رنگ بندی سی ام وای کی استفاده شده است که همین مورد باعث میشود که طرح های انتخابی شما بدون هیچ تغییر رنگی قابل چاپ باشند یعنی همین رنگی که در صفحه نمایش مشاهده میکنید ، بعد از چاپ نیز برای شما چاپ خواهد شد .
در طراحی فایل لایه باز کارت ویزیت پیک موتوری لایه باز حاشیه امن بصورت کاملا استاندارد رعایت شده که تمام اطلاعات مهم موجود روی کارت ویزیت در هنگام چاپ ، از برش در امان هستند .
شما این طرح لایه باز کارت پیک موتورسیکلت را در تمام جنس های مختلف مانند سلفون مات و براق ، لمینت ، مخملی ، استخوانی ، پی وی سی و…. قابل چاپ هست .

این طرح که بصورت فایل لایه باز برای دانلود قرار داده شده است بصورت یک رو و عمودی میباشد .

کد طرح لایه باز در بالای صفحه برای شما قرار داده شده است که اگر میخواهید در خواست چاپ این کارت ویزیت پیک  را دهید فقط کافی هست توی تیکتی که به سایت از طریق منو سفارشی سازی > ثبت سفارش ارسال میکنید تمام خواسته های خود را و همچنین اگر لوگویی در اختیار دارید ارسال کنید و همچنین کد فایل لایه باز نیز باید ذکر کنید ، طراحان محترم در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و از طریق همون بخش تیکت که پیام ارسال کردید با شما در ارتباط هستند

کارت ویزیت پیک موتوری ، کارت ویزیت پیک موتور سیکلت ، کارت پیک ، وکتور پیک موتوری ، وکتور پیک موتور ، تصاویر موتور پیک ، طرح لایه باز کارت ویزیت پیک ،

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  6 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

 • ابعاد
  :
  9x5 سانتی متر
 • رزولوشن
  :
  300 dpi
 • مدرنگبندی
  :
  cmyk

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید