طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس

طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مزون لباس عروس

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس یا مزون لباس عروسی و یا پوشاک زنانه با کیفیت عالی و کاملا لایه باز بوده و تمام اجزای آن در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر میباشد . طرح کارت لباس عروس در 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است که البته با توجه به استفاده از smart object و shape در طراحی قابل چاپ در ابعاد بزرگ تر بدون مشکل میباشد .
این طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس قابل چاپ بصورت کارت ویزیت لمینت مات و براق ، کارت ویزیت پی وی سی ، کارت ویزیت سلفون مات و براق و …. میباشد

طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس

مشخصات طرح:
مد رنگ بندی :
در طراحی کارت مزون لباس عروس از مد رنگ بندی cmyk استفاده شده است .
این مد رنگ بندی نگرانی شما را از تغییر رنگ کارت بعد از چاپ رفع میکند . بدون هیچ تغییر رنگی فایل لایه باز قابل چاپ میباشد .
ترکیبات رنگی :
در طراحی این طرح از رنگ های قرمز و سفید استفاده شده که کاملا مطابق با روانشناسی رنگ ها بوده و متناسب با شغل و شخص مورد نظر هست .
حجم دانلودی :
برای کاهش حجم هرچه بشتر فایل دانلودی توسط کاربران فنزو ، چشمک تمام لایه های فتوشاپ خاموش میباشند که هنگام باز کردن طرح لایه باز کارت ویزیت مزون عروس با برنامه فتوشاپ چشمک لایه ها را روشن کنید تا کل طرح برای شما به نمایش در آید .
حاشیه امن :
در طراحی فایل لایه باز  کارت ویزیت مزون عروس حاشیه امن بصورت کاملا استاندارد رعایت شده که تمام اطلاعات مهم موجود روی کارت ویزیت در هنگام چاپ ، از برش در امان هستند .

دانلود کارت ویزیت مزون لباس عروسی
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  1 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید