کارت ویزیت پوشاک مردانه psd

کارت ویزیت پوشاک مردانه psd

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود کارت ویزیت لباس مردانه psd

دانلود طرح کارت ویزیت پوشاک مردانه psd یا لباس مردانه با کیفیت عالی و کاملا لایه باز بوده و تمام اجزای آن در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر میباشد . طرح لایه باز کارت پوشاک  در 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است که البته با توجه به استفاده از smart object و shape در طراحی قابل چاپ در ابعاد بزرگ تر بدون مشکل میباشد .
وکتور های بکار رفته در کارت ویزیت با توجه به کیفیت آنها میتوان در طراحی و ساخت لیوان های ماگ نیز مورد استفاده قرار داد و همچنین بسیاری از افراد در برش لیزری و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی از اینگونه طرح ها و وکتور های بکار رفته در کارت ویزیت پوشاک مردانه psd استفاده میکنند.
مشخصات طرح:
مد رنگ بندی :
در طراحی کارت لباس مردانه از مد رنگ بندی cmyk استفاده شده است .
این مد رنگ بندی نگرانی شما را از تغییر رنگ کارت لباس مردان بعد از چاپ رفع میکند . بدون هیچ تغییر رنگی فایل لایه باز قابل چاپ میباشد .
ترکیبات رنگی :
در طراحی این طرح از رنگ های سورمه ای و سفید استفاده شده که کاملا مطابق با روانشناسی رنگ ها بوده و متناسب با شغل و شخص مورد نظر هست .
حجم دانلودی :
برای کاهش حجم هرچه بشتر فایل دانلودی توسط کاربران فنزو ، چشمک تمام لایه های فتوشاپ خاموش میباشند که هنگام باز کردن طرح لایه باز کارت ویزیت پوشاک مردانه psd با برنامه فتوشاپ چشمک لایه ها را روشن کنید تا کل طرح برای شما به نمایش در آید .

دانلود کارت ویزیت لباس مردانه
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

0 دانلودها

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  7.5 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

 • ابعاد
  :
  9x5 سانتی متر
 • رزولوشن
  :
  300 dpi
 • مدرنگبندی
  :
  cmyk

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید