کارت ویزیت مانتو سرا psd

کارت ویزیت مانتو سرا psd

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مانتو فروشی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مانتو سرا psd و مانتو فروشی و مانتو و شلوار با رزولوشن 300 dpi ، مد رنگ بندی cmyk ، ابعاد 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است . کارت ویزیت پوشاک زنانه و لباس بانوان بصورت افقی طراحی شده است .

وکتور های بکار رفته در کارت ویزیت مانتو سرا psd با توجه به کیفیت آنها میتوان در طراحی و ساخت لیوان های ماگ نیز مورد استفاده قرار داد و همچنین بسیاری از افراد در برش لیزری و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی از اینگونه طرح ها و وکتور های بکار رفته در کارت مانتو فروشی استفاده میکنند .

کارت ویزیت مانتو سرا psd

ترکیبات رنگی :
در طراحی این طرح از رنگ های کارت ویزیت مانتو سرا psd استفاده شده که کاملا مطابق با روانشناسی رنگ ها بوده و متناسب با شغل و شخص مورد نظر هست

رزولوشن :
رزولوشن طرح لایه باز کارت ویزیت مانتو سرا 300 دی پی آی میباشد که از نظز کیفیت بسیار عالی هست و در تمام ابعاد مختلف کارت ویزیت و همچنین قابل استفاده برای تراکت نیز میباشد .

دانلود کارت ویزیت مانتو فروشی
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

درخواست سفارشی سازی طرح لایه باز
برای درخواست سفارشی سازی کارت ویزیت مانتو سرا psd و یا مانتو فروشی و پوشاک زنانه میتوانید کد طرح که در بالای صفحه برای شما در بخش مشخصات طرح قرار داده ایم را به علاوه خواسته های تغییراتی خود را در قالب متنی به بخش (منو > سفارشی سازی > ثبت سفارش ) که تیکت سایت فنزو هست ارسال کنید و بلافاصله طراحان از طریق تیکیت با شما در ارتباط خواهند بود .

درخواست سفارشی سازی و چاپ کارت ویزیت

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  1 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید