کارت ویزیت لباس زنانه psd

کارت ویزیت پوشاک زنانه psd

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت پوشاک زنانه

دانلود کارت ویزیت پوشاک زنانه psd یا کارت لباس زنانه با کیفیت عالی و کاملا لایه باز بوده و تمام اجزای آن در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر میباشد . طرح کارت بوتیک زنانه در 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است که البته با توجه به استفاده از smart object و shape در طراحی قابل چاپ در ابعاد بزرگ تر بدون مشکل میباشد .

طرح کارت ویزیت پوشاک بانوان
این کارت ویزیت پوشاک زنانه psd قابل چاپ بصورت کارت ویزیت لمینت مات و براق ، کارت ویزیت پی وی سی ، کارت ویزیت سلفون مات و براق و …. میباشد .
وکتور های بکار رفته در کارت ویزیت لباس زنانه با توجه به کیفیت آنها میتوان در طراحی و ساخت لیوان های ماگ نیز مورد استفاده قرار داد و همچنین بسیاری از افراد در برش لیزری و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی از اینگونه طرح ها و وکتور های بکار رفته در فایل لایه باز کارت پوشاک بانوان استفاده میکنند.

کارت ویزیت لباس زنانه psd
مشخصات طرح:
مد رنگ بندی :
در طراحی کارت ویزیت پوشاک زنانه psd از مد رنگ بندی cmyk استفاده شده است .
این مد رنگ بندی نگرانی شما را از تغییر رنگ طرح کارت بوتیک زنانه بعد از چاپ رفع میکند . بدون هیچ تغییر رنگی فایل لایه باز قابل چاپ میباشد .
ترکیبات رنگی :
در طراحی این طرح از رنگ های کارت ویزیت پوشاک زنانه psd استفاده شده که کاملا مطابق با روانشناسی رنگ ها بوده و متناسب با شغل و شخص مورد نظر هست .

دانلود کارت ویزیت لباس زنانه
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

کارت ویزیت پوشاک زنانه ، کارت بوتیک زنانه ، کارت بوتیک ، کارت مزون ، کارت مزون لباس بانوان ، کارت ویزیت لباس عروس ، کارت پوشاک خانم ، طرح کارت پوشاک بانوان ، نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت مانتو سرا ، کارت مانتو ،

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  5 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید