نمونه طرح کارت ویزیت بوتیک زنانه

نمونه طرح کارت ویزیت بوتیک زنانه

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود نمونه طرح کارت ویزیت بوتیک بانوان

دانلود نمونه طرح کارت ویزیت بوتیک زنانه یا لباس بانوان با کیفیت عالی و کاملا لایه باز بوده و تمام اجزای آن در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر میباشد . طرح کارت ویزیت بوتیک بانوان در 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است که البته با توجه به استفاده از smart object و shape در طراحی قابل چاپ در ابعاد بزرگ تر بدون مشکل میباشد .
این فایل لایه باز کارت مزون قابل چاپ بصورت کارت ویزیت لمینت مات و براق ، کارت ویزیت پی وی سی ، کارت ویزیت سلفون مات و براق و …. میباشد .
وکتور های بکار رفته در طرح psd کارت پوشاک زنانه با توجه به کیفیت آنها میتوان در طراحی و ساخت لیوان های ماگ نیز مورد استفاده قرار داد و همچنین بسیاری از افراد در برش لیزری و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی از اینگونه طرح ها و وکتور های بکار رفته در این طرح استفاده میکنند.
مشخصات طرح:
مد رنگ بندی :
در طراحی  کارت ویزیت بوتیک زنانه از مد رنگ بندی cmyk استفاده شده است .
این مد رنگ بندی نگرانی شما را از تغییر رنگ این طرح بعد از چاپ رفع میکند . بدون هیچ تغییر رنگی فایل لایه باز قابل چاپ میباشد .
ترکیبات رنگی :
در طراحی این طرح از رنگ های سفید  استفاده شده که کاملا مطابق با روانشناسی رنگ ها بوده و متناسب با شغل و شخص مورد نظر هست .
حجم دانلودی :
برای کاهش حجم هرچه بشتر فایل دانلودی توسط کاربران فنزو ، چشمک تمام لایه های فتوشاپ خاموش میباشند که هنگام باز کردن طرح لایه باز ——– با برنامه فتوشاپ چشمک لایه ها را روشن کنید تا کل طرح برای شما به نمایش در آید .
حاشیه امن :
در طراحی فایل لایه باز کارت ویزیت پوشاک بانوان و زنانه حاشیه امن بصورت کاملا استاندارد رعایت شده که تمام اطلاعات مهم موجود روی کارت ویزیت در هنگام چاپ ، از برش در امان هستند .
رزولوشن :
رزولوشن نمونه طرح کارت ویزیت بوتیک زنانه 300 دی پی آی میباشد که از نظز کیفیت بسیار عالی هست و در تمام ابعاد مختلف کارت ویزیت و همچنین قابل استفاده برای تراکت نیز میباشد .
دانلود کارت ویزیت لباس زنانه
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

 

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  1 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید