کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه

کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه

در ، ، بوسیله محمد شکیبا

دانلود کارت ویزیت لباس اسپرت مردانه

دانلود طرح کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه یا لباس مردانه و پسرانه با کیفیت عالی و کاملا لایه باز بوده و تمام اجزای آن در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر میباشد . طرح کارت پوشاک  در 85 در 55 میلیمتر طراحی شده است که البته با توجه به استفاده از smart object و shape در طراحی قابل چاپ در ابعاد بزرگ تر بدون مشکل میباشد .
این فایل لایه باز کارت لباس اسپرت پسرانه و شیک قابل چاپ بصورت کارت ویزیت لمینت مات و براق ، کارت ویزیت پی وی سی ، کارت ویزیت سلفون مات و براق و …. میباشد .
وکتور های بکار رفته در کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه با توجه به کیفیت آنها میتوان در طراحی و ساخت لیوان های ماگ نیز مورد استفاده قرار داد و همچنین بسیاری از افراد در برش لیزری و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی از اینگونه طرح ها و وکتور های بکار رفته در طرح لایه باز کارت ویزیت استفاده میکنند.

این فایل لایه باز کارت ویزیت بصورت افقی طراحی شده است .

کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه
دو راه برای دانلود این طرح وجود دارد
1 – دانلود بصورت تکی که هزینه آن را پرداخت کرده و فایل psd و لایه باز که قابل چاپ هست در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد .


2 – دانلود رایگان برای افرادی که عضو اشتراک ویژه سایت هستند .
افرادی که جز اشتراک ویژه سایت فنزو هستند امتیازاتی داردن که از جمله آنها :
دانلود رایگان چندین طرح
امکان درخواست سفارشی سازی رایگان
و….

صفحه اشتراک ویژه سایت

درخواست سفارشی سازی طرح لایه باز
برای درخواست سفارشی سازی کارت ویزیت پوشاک اسپرت مردانه و یا لباس پسرانه شیک میتوانید کد طرح که در بالای صفحه برای شما در بخش مشخصات طرح قرار داده ایم را به علاوه خواسته های تغییراتی خود را در قالب متنی به بخش (منو > سفارشی سازی > ثبت سفارش ) که تیکت سایت فنزو هست ارسال کنید و بلافاصله طراحان از طریق تیکیت با شما در ارتباط خواهند بود .

درخواست سفارشی سازی و چاپ کارت ویزیت

مشخصات طرح

 • اندازه فایل
  :

  5.5 مگابایت

 • فایل شامل
  :

  PSD

 • مستندات
  :

  آماده چاپ

 • سازگار با
  :

  انواع Photoshop

 • ابعاد
  :
  9x5 سانتی متر
 • رزولوشن
  :
  300 dpi
 • مدرنگبندی
  :
  cmyk

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید