بروشور لایه باز رستوران و فست فود

بروشور لایه باز رستوران و فست فود

در ، بوسیله fenzo.ir

دانلود طرح لایه باز بروشور منو رستوران و فست فود

طرح لایه باز بروشور قابل استفاده  برای رستوران ها و فست فود میباشد . فایل psd بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ میباشد . بروشور منو رستوران دو رو میباشد . در سمت جلویی بروشور معرفی کسب و کار و برند خود قرار گرفته میشود . در سمت پشت نیز فهرست غذاهای موجود و قیمت آنها قرار دارد .

بروشور بصورت 3 لت طراحی شده است .

رنگ بندی طرح بروشور بصورت ترکیبی از رنگ های قرمز سفید و مشکی میباشد .

بروشور لایه باز رستوران و فست فود در فرمت psd بوده . با رزولوشن 300dpi  و مد رنگبندی cmyk میباشد .

که بدون هیچ نگرانی در هر مورد مخصوصا تغییر رنگ طرح ، میتوانید این طرح را چاپ کنید .

بروشور لایه باز رستوران و فست فود
بروشور لایه باز رستوران و فست فود

سفارشی سازی

کاربران که عضو سایت هستند و یکی از اشتراک ها را گرفته اند. قابلیت درخواست سفارشی سازی این بروشور منو رستوران لایه باز را دارند . میتوانید سفارشی سازی فایل psd خود را به ما بصورت رایگان بسپارید .

اشتراک رایگان

کاربرانی میخواهند از این  طرح بروشور منو رستوران را برای رستوران و فست فود استفاده کنند . میتوانند اشتراک رایگان را تهیه کرده و در خواست سفارشی سازی این طرح را دهند . البته همه فایل ها جز استراک رایگان نیستند و قابلیت دسترسی را ندارند .

برای استفاده از فایل و دانلود  بیشتر و امکانات و سفارشی سازی بیشتر میتوانید به صفحه اشتراک مراجعه کنید . تمام توضیحات در این صفحه به کاربران داده شده است .

راهنمایی استفاده پس از دانلود

پس از دانلود فایل zip در اختیار شما قرار میگیرد .

در فایل زیپ دو فایل psd قرار دارد . که یکی مربوط به سمت جلویی و دیگری مربوط به سمت پشتی بروشور میباشد . عکسی نیز از فایل دانلودی خریداری شده در فایل زیپ قرار دارد .

با از حالت فشرده خارج کردن فایل طرح لایه باز دانلودی فایل های دیگری با فرمت psd و JPEG در اختیار شما قرار میگیرد . که عکس مورد نظر با فرمت JPEG عکس محصول دانلودی میباشد .

طرح بروشور رستوران و فست فود
طرح بروشور رستوران و فست فود

نظرات

کاربران عزیز درباره این فایل لایه باز هر گونه سوالی دارند میتوانند در پایین همین صفحه سوال خود را بپرسند . به سرعت ما پاسخگوی شما و کمک در رفع مشکل شما هستیم .

محصول مشابه

ما در سایت فنزو فایلی مشابه این طرح بروشور قرار داده بودم که در فرم و رنگ دیگری است . این طرح لایه باز بروشور رستوران و فست فود  و بروشور منوی رستوران میباشد . که  در صورت پسندیدن میتوانید اون فایل را نیز دانلود کنید . که بصورت طرح psd میباشد . با کیفیت عالی و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ هست .

طرح بروشور رستوران و فست فود
طرح بروشور رستوران و فست فود

مشخصات طرح

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید