چرا کارت ویزیت دو طرفه

در وبلاگ روشن مارس 20, 2020بوسیله fardin.fenzo.ir
چرا کارت ویزیت دو طرفه

چرا کارت ویزیت دو طرفه

کارت ویزیت دو طرفه دقیقاً به شما فرصتی دو برابر و یا بیشتر برای فروش می دهد . موارد زیادی را می توان در پشت کارت مورد استفاده قرار داد که در کسب و کار موثر واقع شوند.

چرا کارت ویزیت دو طرفه
چرا کارت ویزیت دو رو

شما با در اختیار داشتن کارت دو طرفه نه تنها می توانید در اولین ملاقات و دیدار کاری در ذهن مخاطبان و مشتریان خود ماندگار باقی بمانید بلکه با ایجاد وزن بصری و قرار گرفتن تمام اطلاعات در جای مناسب می توانید آن مشتری را به مشتری وفادار و طولانی مدت خود تبدیل کنید.

فروش دو برابر با کارت ویزیت
کارت ویزیت رایگان رنگ فیروزه ای
کارت ویزیت رایگان رنگ فیروزه ای

حالا باید چگونه اطلاعاتی که در اختیار داریم که می خواهیم در کارت ویزیت چاپ شود را در جلو و عقب ب تقسیم کنیم تا بهترین دید را به بیننده و مخاطب بدهیم.

چه مواردی را میتوان در پشت کارت ویزیت نوشت؟

ما در ادامه یاد بگیریم که چگونه از فضای موجود در پشت کارت دوطرفه خود به طور موثر استفاده کنیم چه المان هایی را می توانیم قرار دهیم و چه المان‌هایی را باید در پشت کارت قرار دهیم.

موارد پشت کارت دو رو
موارد پشت کارت دو طرفه

تصویر زمینه ای که به شغل شما مربوط باشد

نشان دادن نمونه کار های مختلف

کارت ویزیت وکالت

آدرس شبکه های اجتماعی و وب سایت

قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس محل کار

QR  به‌ کارگیری کد

کد QR سایت فنزو
کد QR فنزو

جلب توجه مخاطبان با معرفی یک پیشنهاد رد نشدنی در پشت کارت ، مثلاً با ارسال ایمیل و یا مراجعه به سایت

قرار دادن یک اطلاعات بسیار مفید و ارزشمند در پشت کارت که با انجام دادن بینندگان و مخاطبان به شما اعتماد کرده و از خدمات کسب و کار شما استفاده کنند

جلب توجه با کارت ویزیت دو رو
جلب توجه با کارت ویزیت دو طرفه

قرار دادن عکس پرسنلی خود و بیوگرافی درباره خود با توجه به زمینه کاری و تجربیات

نمایش نمودار پیشرفت شما در پشت کارت

نشان دادن رضایت مشتریان قبلی

اگر آدرس محل کار شما واضح نیست می توانید آدرس خود را به صورت نقشه در پشت کارت ویزیت قرار دهید

پشت کارت ویزیت می تواند فرصت شما را برای رسیدن به هدف و موفقیت دو برابر کند.

طرح لایه باز کارت ویزیت رایگان جدید

با ارائه‌ی کارت دو طرفه می تواند احتمال فروش و ارائه خدمات شما در بازار امروزی را افزایش دهد.

از طرح های لایه باز کارت ویزیت سایت فنزو که به صورت آماده چاپ می باشند می توانید استفاده کنید که در موفقیت شما حائز اهمیت هستند

نمیده

زیرا نمونه طرح های لایه باز ای که در سایت فنزو به صورت دو طرفه ارائه می شود تمام ویژگی های یک طرح دو زبانه عالی را در طراحی رعایت کرده است و همچنین نمونه های مختلفی در این زمینه ارائه شده.

طرح دلخواه خود را طراحی کنید

کارت ویزیت دو طرفه فنزو
کارت ویزیت دو رو فنزو

با ارائه طرح لایه باز و psd قرار داده شده در سایت فنزو که تمام المان های آن قابل ویرایش و سفارشی سازی هستند می توانید با توجه به سلیقه خود طرح دو طرفه خود را ویرایش کنید.

یعنی اینکه شما میتوانید لوگو و نام برند خود را و همچنین تمام اطلاعات جزئی و کلی دیگر که مخصوص شما حس را در تمام کارت ویزیت دو طرفه ما را اضافه کنید

چرا سایت فنزو را انتخاب کنید?

در سایت فنزو تمام طرح های موجود بر اساس رعایت نکات طراحی و چاپ برای دانلود قرار داده شده است ست که می توانید درخواست سفارشی سازی و چاپ را در سایت فنزو دهید و همچنین تضمین می کنیم:

کیفیت بالای تمام طرح ها

قابل ویرایش و سفارشی سازی بودن

رعایت نکات چاپ

صرفه جویی در هزینه

طرح لایه باز کارت ویزیت لباس زنانه

شاید پیش خود بگوید که کارت ویزیت یک رو هزینه کمتری نسبت به کارت در او دارد ولی این کاملاً برعکس و هزینه مقوای استفاده شده در چاپ کارت بسیار بیشتر است هزینه یک رویا دورو بودن کارت شما می باشد.

در بعضی از اداره های مختلف از کارت یک رو استفاده می کنند تا بتوانند در پشت آن را سفید نگه داشته و از آن به عنوان یادداشت در مواقع ضروری مورد استفاده قرار دهند.

ولی این کار فقط برای شرایط خاصی جوابگو است که خدمت شما عرض کردیم برای اداره های رسمی و مهم که به این کاربرد آن نیاز دارند.

ولی اگر شما می خواهید برای کسب و کار خود یک طرح کارتی را انتخاب کنیم بهتر است ست که به صورت دروغ بوده تا بیننده با دیدن کارت شما جلب توجه شده و به هدف خود در بازاریابی برسیم.

از سوی دیگر از نظر اقتصادی درست است یک مقدار بسیار کم طرح دروغ هزینه چاپ بیشتری نسبت به طرح یک رو دارد ولی در عوض شما از کل فضای موجود استفاده کرده اید تا بتوانید باعث پیشرفت و رونق کسب و کارتان شوید و دید بهتری به بینندگان بدهید.

از همه طرف دیده شوید

کارت ویزیت گالری لباس بانوان

چه خوب است که طرح خود به گونه‌ای انتخابات طراحی کنید که بیننده با مشاهده کارت شما از هر سمت جلب کارت ویزیت شده، و مانع از از دور انداخته شدن کارت شما شود.

و تنها موردی که شما تعیین می کنید که کارت ویزیت شما روی زمین افتاده شود، دست به دست شود، در نگاه اول دور انداخته شود و یا روی میز باقی بماند، به عنوان یک ایده پیش افراد جا خوش کند، در کیف پول بماند.

تمام این موارد بالا را شما می توانید تعیین کنید. راه تعیین کردن و نحوه استفاده کارت توسط مشتریان و مخاطبان تان را می توانید با بررسی نکات کلیدی تعیین کنید.

اول از همه طرح کارت ویزیت دو طرفه شما احتمال دور انداخته شدن و یا روی زمین افتادن بسیار پایین می آید.

و همین موضوع باعث می شود که بیننده و مخاطب از هر سمت طرح شما را مشاهده کنند به محتوای خدمات شما و برند شما اطلاع پیدا کرده و در ذهن آن ماندگار ایجاد کند.